HEKTOR RESTAURANT PANSİN KASAP

HAKKIMIZDA

Ayvacık’ta müşterilerine hizmet veren restaurant, sadece yemek servisi değil, bölgede yetişen hayvanlardan elde edilen et ve et ürünlerinin satışını yaparak kasap olarak da hizmet vermektedir.

Bölgenin doğal ortamında yetişen hayvanlardan elde edilen ürünlerden hazırlanan bütün ürünler, sağlık, hijyen ve lezzet olarak büyük sanayi ürünlerinden çok daha üstün olmakla beraber, bölgenin doğal havası ve doğası da lezzetin daha yoğun olmasını sağlamaktadır. Döner, kebap, ızgara gibi et ağırlıklı yemeklerin yanında sulu ve normal ev yemeklerinin servislerini de gerçekleştiren Hektor Restaurant & Pansiyon Kasap aynı zamanda ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunmaktadır.

Bölgenin en bilinen restaurantlarından biri olan işletme, verdiği kasaplık hizmetlerinin yanında kurban kesimi konusunda da hizmet vermektedir. Her yıl binlerce kişinin kendisini ciddi biçimde yaraladığı kurban kesimi konusunda uzman hizmet veren işlemede çalışan kasaplar, islami usullere göre kurban kesimlerini gerçekleştirerek deneyimsiz kişilerin yaralanmalarının önüne geçmektedirler.

Ülkemizin en güzel yörelerinden birinde müşterilerine hizmet veren işletme, sadece leziz lezzetleri ile değil aynı zamanda tüm çalışanlarının güler yüzlülüğü ve hızlı hizmetleriyle ülkenin her tarafından birçok kişi tarafından beğeni almaya devam etmektedir.